KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12645592
nr 1264 5592
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Montmartre, 26x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:37:55
100 kr
200 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)